wwwspolecenstvi3.jpg

Svobodná umění

„Malovat umí každý, když věří sám sobě, že to dokáže
a nenechá se odradit prvním nepovedeným obrázkem." 

Hlavní myšlenkou osvěty svobodného umění je obnovení vidění barev v každém z nás a pochopení kreativní síly. Jelikož nejtěžším uměním je život sám, tak barvy budeme hledat uvnitř nás i kolem nás. Výsledkem je obnova pozitivního myšlení a harmonizace našeho našedivělého života. Projekt svobodného vědomého umění je taky motivačním multigeneračním programem, který má spájet nejen barvy v nás ale i generace. Bohužel dnešní světový systém, v kterém žijeme, říká, že děti nic nevědí a staří jsou zbyteční. Vím, že to není pravda, proto bych pomocí tohoto projektu chtěla rozbořit tuhle nesmyslnou iluzorní zeď mezi generacemi a spojit je v jedno!

Přála bych si podpořit jedinečnost a originalitu dětí, ať jsou sami sebou a taky zkušenosti a moudrosti seniorů, které je potřeba zapojit zpátky do života.

Abychom si vzpomněli na jednoduchost a krásu barev, musíme se vrátit do dětství, protože všichni jsme jednou byly dětmi. Dětská radost je klíčem ke všem odstínům barev. Čisté světlo a originální fantazie, nepoškozené dnešní materiální společností, ještě nemíchá do všeho barvu povinností šedou. Vidí krásu barev ve všem kolem nás a je jimi užasnut. Ovšem do doby než zjistí, že šedá převažuje a revolučně začne malovat po zdech, nábytku, chodníkách. Příroda nám pomoci svých zázračných barev ukáže cestu jak rozpustit naše černé emoční zatvrdliny a stát se barevnějšími!

 


Svoboda vědomého umění

- umění v životě

- muzikoterapie

- výtvarné umění

- autorská tvorba

- řeč symbolů

        Mediálním partnerem Společenství svobodné Spolupráce je:
logo-textmalinke.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one