wwwspolecenstvi3.jpg

Počasí jako vnitřní nálady Země

Samotné počasí je velice zvláštní téma, opředené mnoha tajemstvím a velkým nedorozuměním. Opravdu je tak nepředvídatelné, a proč toužíme po jeho ovládnutí. Naše kolektivní povědomí udržuje dogma lineárního myšlení. To způsobuje omezené způsoby výpočtů, které se v dnešní době používají pro vytváření modelů počasí. Lineární výpočet nepočítá s vnitřním potenciálem, neboli náladou, která určuje výsledný projev počasí. Tento chybějící článek doplňuje všechny faktory potřebné k výpočtu. Abychom lépe pochopily pojem vnitřní potenciál, podíváme se na naše tělo. Ve své podstatě jsme stejní. Naše tělo obsahuje stejné zákonitosti, které vytvářejí počasí na planetě. Jsme také složení ze stejných prvků, tento pojem je zobrazován v podobě mikro-kosmu a makro-kosmu. Naše tělo obsahuje určitou rovnováhu přirozeného chování, je tím míněna podoba zdraví, harmonie podporující evoluční vývoj. Tento stav přírody můžeme také vypozorovat. Chování přírody je přirozeně cyklické bez výkyvů, umožňující zdraví potenciál života. Když lze určit emociálně psychický stav člověka, můžeme tedy z počasí vyčíst vnitřní potenciál planety.

Poručíme ohni, větru, zemi i vodě, odvěká tužba o ovládnutí sil Země. V dnešní době se dělí světový názor na dva hlavní tábory. Jedni touží po ovládnutí a druzí přijímají její podobu takovou jaká je. Tento paradox vytváří hluboké společenské debaty. Jeden čas jsem toužil počasí ovládat, jednou zas přijímal jeho přirozenost, ale stále jsem nebyl spokojen. Prozření však spojila tyto formy do jedné, objevil se pojem svobodné spolupráce. Utvořil most mezi těmito paradoxy. Svobodným jednáním nenarušuji rovnováhu a na druhé straně být jeho součástí vnímající se jako spolutvůrce.

Pojďme spolu objevovat celistvý pohled existence. Nahlédněme do metafyzické podoby světa kolem nás. Změňme úhel pohledu a jsme spolutvůrci této velké hry.

Přírodní charizma krajiny, přirozeně působí na počasí v daného regionu. Meteorologové pozorují hmotné projevy planety, změny tlaku, teplot, síly větru, vlhkosti a v poslední řadě elektromagnetizmus. Všechno to jsou důležité poznatky zakládající se na fyzickém úhlu pohledu. Z pohledu metafyzického zde hledáme skryté nastavení, které se z fyzického pohledu zdá být neprojevené. Abychom mohly vědomě pozorovat metafyzické jevy je zapotřebí přepnout frekvenci mozku, tedy nastavit pozornost do metafyzického stavu. Komunikace mozku se odehrává na vyšších vibracích, z pohledu biologie zapojujeme abstraktní část vnímání, tak zvané mimosmyslové. Ve výsledku jsme schopni pojmout oba pohledy, synchronizovat levou i pravou hemisféru. Otevřít dveře a vejít do opravdového světa.

Marek Hašlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


        Mediálním partnerem Společenství svobodné Spolupráce je:
logo-textmalinke.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one