wwwspolecenstvi3.jpg
wčely3.jpg
"Wčela.

„ Maluji vždy, všude a na cokoliv."Mé jméno je Mária, ale mojí tvorbu najdete pod autorskou přezdívkou Wčela. Od doby co jsem poprvé chytila pastelky a pomalovala vše šedivé kolem sebe, se stalo umění mým životním posláním.. Je to nádherná forma projevu originální tvorby, která je inspirována pradávnými barvami naší krásné Matky Země.

Jako dítě byla pro mě idolem Včelka Mája. Její ideály svobodně vyletět do světa a pomáhat všem kolem, byly spřízněné s cestou mé duše. Byl to směr, který mně naplňoval. Díky rodině, která do mě vložila základní kameny řádu, pravdy a pomoci druhým, jsem začala stavět vlastní lepší svět. Dlouho jsem se setkávala s nepochopením a nástrahami, které mně svedli ze správný cesty. Každým pádem na kolena, přišlo uvědomění ve formě kapky poznání, která mně znovu postavila na nohy a já dál s úsměvem směřovala k Novému Světu.

Školu jsem si jako jinak vybrala uměleckou. V Sdružené Střední Škole Scénického Výtvarnictví v Bratislavě jsem studovala scénickou dekorační tvorbu a reprodukční malbu. Zde moje fantazie dostala „zelenou" a já jsem začala naplno používat kreativní sílu a energii. Po škole jsem jako Wčelka vyletěla do světa. Mnichov, Londýn, Praha..a najednou..

Přišla ke mně duše malé holčičky. . Jmenuje se Lilly a přinesla mi do života paprsek čisté lásky. Dnes už je to malá slečna, která je obdařená uměleckým talentem a obrovským duchovním potenciálem. Jsem oheň a voda, ona země a vzduch. Tvoříme Jednotu živlů. Někdy mám pocit, že víc učí ona mně než já jí, protože její světlo je tak čisté a silné. Miluji ji.

V součastné době se pořád věnuji umění, duchovnu, pomoci lidem a přírodě. Díky lidem, které jsem na svých cestách potkala, se směr, kterým se ubírám, značně vytříbil. Konečně jsem si našla v životě místo, kam patřím. Vím, že Duch inspiruje mou Duši, která přes mé Tělo manifestuje osvětu svobody, pravdy a lásky skrze umění.

Věřím, že společenství se bude rozrůstat v jednu velkou láskyplnou rodinu, která pluje s evolučním duchovním vývojem napřed k Nové Zemi.

Přeji Všem, ať se vaše tvořivost probudí teď a tady, protože je nejvyšší čas stát se Sami Sebou! Vaše tvorba je vaším obrazem, tak ať paleta, s kterou malujete svůj život, je plná nejrozmanitějších barev, jaké jen vesmír ve své kráse nabízí. Svoboda a Láska nás spojí v Jedno.
04.06.2013 14:37:57
svobodnaspoluprace

        Mediálním partnerem Společenství svobodné Spolupráce je:
logo-textmalinke.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one