wwwspolecenstvi3.jpg

O nás, zakládajících:

 

Marek Hašlar

Jmenuji se Marek Hašlar, zabývám se krajinotvorbou, vědomou technologií, cestou srdce, symbolismem a ceremonií. Aktivně se podílím na obnově společenství formou projektů svobodné spolupráce. Vytvářím nové přístupy pro celistvou léčbu krajiny. V symbolickém pojetí pracuji na krajinném výkladovém systému „Symboly světla" a „Gesta grálu". Spolupracuji na nové metodě celistvé konstelace, nazývanou „Syntéza".

 

 

Žaneta H.

Jmenuji se Žaneta a mé hlavní téma ve sdružení se týká zdraví a prevence. Jde o zdraví nejen těla, ale i duševních a duchovních procesů v každém jedinci. Jsem zdravotní sestra a několik let se pohybuji v oboru zdravotnictví, sama se vzdělávám i v alternativních metodách, protože i v klasické medicíně a vůbec přístupu léčby jsem narazila na hranice, které zkrátka již nejdou překročit, pokud se nezačneme zabývat i vyššími principy lidské bytosti a skrytými zákoutími lidské duše. Sama se zajímám o alternativní medicíny, např. homeopatie, fytoterapie, aromaterapie a jsem v této oblasti činná alespoň v rozsahu výzkumu a výroby. V tomto sdružení bych ráda lidem zpřístupnila a umožnila najít svůj osobní zájem o tyto oblasti a ukázala, že příroda je mocná čarodějka i léčitel.

 

Mária Melicheríková

Oficiálně se jmenuji Mária Melicheríková, ale lidi mě znají spíš jako Wčelku. Odmalička se věnuji umění, matce přírodě a pomáhaní světu, aby kvetl. Maluji nejradši vždy, všude a na cokoliv. Dávat světu zpátky pomocí barev a zvuků, v dnešní době postradatelnou harmonii, je svobodně krásné poslání umění. A právě o tuto krásu bych se ráda s lidmi všech generací podělila. Kulturní a sociální multigenerační programy v uměleckém duchu spojí lidi a harmonii budeme násobit barevnými setkáními. Společenství svobodné spolupráce je paletou všech barev, proto každý nový odstín je tak důležitý k celistvému dílu.

 

 

 

 


        Mediálním partnerem Společenství svobodné Spolupráce je:
logo-textmalinke.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one